Primer Darbeli Kırıcı

Primer darbeli kırıcılar, yüksek kırma kapasitesine sahiptir ve firmalara kaliteli ürün üretimi sağlar, büyük boyutlardaki ve sert yüzeyli malzemelerin bile kırılmasında kolaylık sağlar. Primer darbeli kırıcı saatlik üretim kapasitesi olarak 200 ton ile 900 ton arasında bir üretim gerçekleştirmektedir, üretim kapasitesinin yüksek oluşu ile de firmalara maddi kazanım sağlar. Yüksek kırma kapasitesine sahip oluşu ile kırılmak istenilen her türlü maddeyi kolaylıkla ufak parçalara ayırır, firmalar istedikleri boyutta kırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Özellikle ince yapı malzemelerinin üretiminde kullanılan bir makinadır, hidrolik sistem ile çalışması da bakım ve onarım işlemlerinde kolaylık sağlar, hiçbir şekilde üretim de aksama olmaz ve kesintisiz üretim sayesinde zamandan kazanç sağlanır. Primerdarbeli kırıcı yüksek dayanımlı bir makinadır, kırıcıların üretim malzemesi çelikten olduğu için yüksek kapasiteli üretim gerçekleştirir.

Primer Darbeli Kırıcı Avantaj ve Özellikleri

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş bir makinadır ve kullanımı sırasında çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur. Her türlü zorlu arazide kullanımı bulunmaktadır, kötü hava koşullarında da üretim kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam eder ve yüksek performans gösterir. Primer darbeli kırıcı yüksek teknolojik donanıma sahiptir, üretim sırasında geriye sıçramasını önleyici sistem ile donatılmıştır ve full otomatiktir, bu da otomasyon işlemlerinde firmalara kolaylık sunar, zamandan kazanç elde edilir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay yapılmaktadır, makinanın yedek parça gibi ihtiyaçları durumunda üretimin durdurulmasına gerek yoktur, kesintisiz üretim ile firmalara maddi kazanç sağlar. PDK kırıcı aynı zamandan kurulum işlemleri ile de firmalara kolaylık sunar, bir gün içerisinde kolaylıkla montaj ve demontaj işlemleri gerçekleştirilir. Her türlü arazide kurulumu olduğu için firmalar iş bitiminden sonra da rahatlıkla bu makinayı farklı işler için tercih ederek, farklı arazilerde kullanabilirler, bu da ekstra bir makine maliyetine gerek duyulmadan üretim yapılmasını sağlar. Dere kumu gibi hassas boyutlardaki ürünlerin üretimi için çok fazla tercih edilmektedir, firmalar özellikle istedikleri boyutlarda ayarlamalar yaparak en ince malzemeyi bile bu makine ile üretebilmektedirler.

Üretim kapasitesinin yüksek oluşu ve hassas çalışma prensibi ile daha kolay bir biçimde üretim sağlar ve bu da dünya çapında pek çok firmanın makinayı kullanım sebebidir. Homojen ürün üretimi için aranan bir makinadır, sekonder ve primer çeşitleri ile firmaların ihtiyaçlarına yanıt verir. İstenilen her malzeme için farklı boyutlarda üretim gerçekleştirmek mümkündür.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird