Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcılar, çok küçük boyutlardaki malzemeye olan ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkmış bir makinadır. Genellikle inşaat ve yapı sektörlerinde kullanılan bu makine ufak taş ve kayaları daha küçük parçalara bölerek istenilen boyutlara getirmektedir. Sekonder ve primer kırıcıların parçaladığı bu küçük taşları daha da ufak hale getiren tersiyer kırıcılar firmalara en iyi malzemeyi sunar ve hassas bir çalışma sistemine sahip, yüksek teknoloji ile üretilmiş bir makinadır. Tersiyer kırıcıların eleme sistemleri oldukça hızlı çalışmaktadır ve çift yönlü çalışma mekanizması sayesinde taşları istenilen boyutta inceltir. En büyük avantajı ise kısa sürede elenmiş toz atıklarının depolanabiliyor oluşudur, bu şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden çalışır, dünya çapında da pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır.

Tersiyer kırıcı 100 devire ulaşan çalışma hızı ile kolaylıkla firmalara yüksek performans sunar ve istenilen üretim kapasitesine çok kısa bir süre içerisinde ulaşır. Genellikle inşaat sektörlerinde tercih edilir ve çok maliyetli bir makinada değildir, yüksek üretimin düşük maliyetli oluşu firmalara büyük avantajlar sağlar. Bu makinanın üretim kapasitesine göre pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır; 100’lük, 65’lik, 130 ve 150’lik çeşitleri ile firmalara kendi üretim kapasitelerine uygun olan makine türünü tercih etmelilerdir, bu şekilde daha avantajlı bir üretim elde ederek maddi açıdan da kazanım sağlayacaksınızdır.

Tersiyer Kırıcı Özellikleri ve Avantajları

Tersiyer kırıcılar, her türlü arazi şartlarına uyum sağlayarak çalışmaktadır ve kötü hava koşullarında bile üretim kapasitesini düşürmeden yüksek performans ile çalışmaya devam etmektedir, bu yönden firmalara zamandan ve maddi açıdan tasarruf sağlar. Tersiyer kırıcı Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve dünya çapında pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır. Bu makine her türlü firmalara avantaj sağlar, düşük maliyetli yüksek kapasite üretimi olduğu için firmalara maddi açıdan kazanım sunar. Tersiyer kırıcı en ufak şekilde madde üretimi ile inşaat, yapı gibi malzeme ihtiyacı olan firmaların daha çok tercihidir. Çok az ses çıkartması ile de şehir merkezlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir makinadır, hiçbir şekilde çevreye zararı yoktur. Dayanımı da oldukça yüksektir ve uzun yıllar boyunca firmaların kullanımını sağlar, iş bitiminden sonra firma rahatlıkla başka bir arazide farklı bir iş için bu makinayı kullanabilir, bu şekilde ekstra bir maddi harcamaya gerek kalmaz ve firmalara maddi kazanım sunar. Her türlü ortamda ve koşulda çalışma kapasitesini düşürmeden faaliyet gösteren bir makinadır.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird