Sekonder Kırıcı

Sekonder kırıcı darbeli çalışma sistemine sahiptir, saatlik üretim performansı olarak 350 ton ile 600 ton arasında bir üretim gerçekleştirmektedir. Yüksek kapasiteli üretimi ile yüksek bütçeli firmaların tercih ettiği bir makine türüdür. En zor sertlikteki malzemelerin bile kırılmasını kolaylıkla sağlar ve istenilen boyutta ürün üretimi gerçekleştirilir, oldukça ince boyutlar da malzeme üretimi gerçekleştirilir. Genellikle yapı ve inşaat malzemelerinin üretilmesinde kullanılır. Sekonder kırıcı çok yönlü çalışma prensibi ile firmalara üretimde kolaylık sağlar, her türlü hava koşullarında yüksek üretim kapasitesi sağlar ve üretimde kesintisiz çalışma imkanı sunar. Büyük boşaltma açıklığı ile de ürün boşaltımı kolay bir biçimde gerçekleştirilir. Sekonder kırıcıların yüzeyleri oldukça mukavemetli malzemelerden kaplanmıştır ve kolay kolay deformasyon olmaz, bu da firmalara uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. İş bitiminden sonra da firmalar bu kırıcıyı farklı arazi ve işler için rahatlıkla kullanabilirler. Dayanımının yüksek oluşu firmalara yedek parça masrafı da çıkartmaz ve hidrolik çalışma sistemi sayesinden bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolaydır.

Sekonder Kırıcı Avantajları ve Özellikleri

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan makine kurulum işlemleri sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermez bu yönden de pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Oldukça dayanımı kuvvetli olan çeneleri sayesinde rahatlıkla en zor sertlikteki malzemeleri bile istenilen boyutta kırabilir ve ortaya kaliteli ürün çıkartır. Kurulum işlemleri oldukça kolaydır, istenilen her türlü araziye montaj ve demontaj işlemleri bir gün içerisinde yapılabilmektedir. İş bitiminden sonra firmalara sekonder kırıcıyı istedikleri farklı araziye rahatlıkla taşıyabilirler ve kolaylıkla farklı işler için de kullanabilirler. Bakım ve onarım işlemleri de hidrolik çalışma sistemi sayesinde kolaylıkla yapılmaktadır. Full otomatik oluşu ile de otomasyon işlemlerinde kolaylık sağlar ve tek işçi ile tüm otomasyon işlemleri gerçekleştirilir, kesintisiz bir üretim imkanı vardır ve maddi açıdan firmalara kazanım sunar. Özellikle istenilen boyutlarda üretimin yapılabilmesi ile de firmaların kaliteli ürün üretmesini sağlar. Genellikle üretilen ürünler yapı ve inşaat sektörlerinde çok fazla tercih edilmektedir.

Sekonder kırıcı güçlü kırıcıları sayesinde rahatlıkla her türlü malzemeyi kırabilir ve istenilen yüksek üretim kapasitesini gerçekleştirir. 350 ton ile 600 ton arasında bir üretim kapasitesine sahip oluşu ile de oldukça yüksek performans gösterir ve yüksek kapasiteli firmaların tercih ettiği bir makine türüdür. Kısa süreli işler için tercih edilse de uzun süreli kullanım sağlar.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird