Mobil Eleme Yıkama Tesisi

Mobil eleme tesisleri yapı sektörlerinde çok sık kullanılan bir makine türüdür. Tesise gelen parçalanmış malzemenin yıkama işlemini bu makine yapmaktadır, firmaların kapasitelerine göre farklı üretim yapan çeşitleri de bulunmaktadır. Makinanın kapasitesi yüksek olup, çalışma hızı da aynı orantıdadır, 30 dakikada yıkama işlemi tamamlanır. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan bu makine çalışma sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermez, bu da dünya çapında pek çok firmanın makinayı tercih etme sebebidir. Mobil eleme yıkama tesisi pek çok konuda firmalara avantaj sağlayan bir makinadır, özellikle kısa süreli işler için tercih edilir ve dayanımı oldukça yüksektir. Yüksek mukavemete sahip oluşu firmalara uzun yıllar boyunca makinayı kullanma imkânı sunar, bu da firmaları ekstra bir makine maliyetinden kurtarır, maddi ve zamandan kazanım sağlar. Firmalara iş bitiminden sonra da bu makinayı farklı, işler için kolaylıkla kullanabilirler.

Mobil Eleme Yıkama Tesisi Özellikleri ve Avantajları

Her türlü zorlu arazi şartlarına bile uyum sağlayabilen bir makine türüdür, en zor arazilerde bile yüksek performansla çalışmaya devam eder, kötü hava koşullarından etkilenmez ve kesintisiz bir üretim imkânı sunarak firmalara zamandan tasarruf sağlar. Kurulum işlemlerinin de kolay oluşu firmalara zamandan tasarruf sağlar, bir gün içerisinde kolaylıkla taşıma ve kurulum işlemleri gerçekleştirilir, firmalar iş bitiminden sonra bu makinayı rahatlıkla farklı arazilerde de kullanabilirler, uzun süreli kullanım ile firmalara maddi kazanım sunar. Yüksek kapasitede çalışma sistemi ve kısa sürede ürün yıkama eleme hizmeti sunarak, yüksek kazanım düşük maliyetle sağlanır, bu da firmaların bu makinayı tercih etme sebeplerinden biridir.Mobil eleme yıkama tesisi hidrolik sistem ile çalıştığından dolayı bakım ve onarım işlemlerinde büyük kolaylık sağlar, bu sayede makine arıza verdiğinde üretimde kesinti olmaz ve firmalar zamandan tasarruf elde ederler. Aynı zamanda full otomatik oluşu da otomasyon işlemlerini kolaylaştırır, ekstra bir elemana ihtiyaç yoktur, otomasyon işlemleri için tek bir işçi yeterlidir.

Mobil konkasörler sabitlere nazaran daha çok tercih edilmektedir, bunun sebebi kurulum işlemlerinin oldukça kolay oluşu ve iş bitiminden sonra kullanımının devam etmesidir. Mobil eleme yıkama tesisi oldukça dayanımı yüksek bir makinadır, kolay kolay aşınma ve deformasyona uğramaz, en kötü hava şartlarında bile yüksek performans göstererek firmaların üretim yapmasını sağlar. Dünya çapında pek çok firmanın tercih ettiği yüksek kapasiteli bir makinadır ve her zaman avantaj sağlar.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird